Альтанки

Пропонуємо Вам чудовий відпочинок у Києві біля р. Дніпро

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АЛЬТАНКИ

Наші альтанки розташовані на березі річки Дніпро. Тут Ви відчуєте повною мірою насолоду від відпочинку на природі. На мангалі Ви приготуєте смачні страви для застілля з друзями і родиною. А за бажання Ви можете замовити страви від нашого талановитого кухаря. Для побутових умов біля альтанок виведена вода зі свердловини.

Беседки Киев

Альтанка "Вишиванка"

Альтанка на воді місткістю до 20 осіб. Обладнана мангалом та холодильником. В альтанці є світло та розетки. Для побутових умов виведена вода зі свердловини.
Ціна будні: 1000 грн.
Ціна вихідні: 2000 грн.

Беседки Киев

Альтанка "Корпоратив"

Розташована на березі заливу Комфортна альтанка місткістю до 30 осіб. Обладнана мангалом та загальним холодильником, є світло та розетки. Для побутових умов виведена вода зі свердловини.
Ціна будні: 700 грн.
Ціна вихідні: 1000 грн.

Беседки Киев

Альтанка "Тополь"

Розташована на березі заливу Комфортна альтанка місткістю до 12 осіб. Обладнана мангалом та загальним холодильником, є світло та розетки, знаходиться біля води. Для побутових умов виведена вода зі свердловини.
Ціна будні: 700 грн.
Ціна вихідні: 1000 грн.

Беседки Киев

Альтанка "Верба"

Розташована на березі заливу Комфортна альтанка місткістю до 12 осіб. Обладнана мангалом та загальним холодильником, є світло та розетки, знаходиться біля води. Альтанка закривається ПВХ вікнами
Ціна будні: 1000 грн.
Ціна вихідні: 1500 грн.

Беседки Киев

Альтанка "Затока"

Розташована на березі заливу Дніпра. Комфортна альтанка місткістю до 10 осіб. Обладнана мангалом, холодильником, є світло, розетки та приватний сан вузол.
Ціна будні: 2000 грн.
Ціна вихідні: 3000 грн.

Беседки Киев

Альтанка "Ель"

Розташована на березі заливу Комфортна альтанка місткістю до 20 осіб. Обладнана мангалом та холодильником(ЗАГАЛЬНИЙ), є світло та розетки, знаходиться біля води. Для побутових умов виведена вода зі свердловини.
Ціна будні: 700 грн.
Ціна вихідні: 1000 грн.

Беседки Киев

Тепла альтанка закритого типу

Розташована на березі заливу Комфортна альтанка закритого типу, місткістю до 20 осіб. Окремий санвузол в приміщенні альтанки. Також в приміщені є телевізор та холодильник. Біля альтанки є літня тераса з мангалом та куточком відпочинку.
Ціна будні: 1500 грн.
Ціна вихідні: 2500 грн.

Беседки Киев

Тераса "Лагуна"

Розташована на березі заливу. Тераса місткістю до 15 осіб. Обладнана мангалом, холодильником, є світло, розетки та власний сан вузол. До води 10 метрів. .
Ціна будні: 2000 грн.
Ціна вихідні: 3000 грн.

Беседки Киев

Терраса №5

Розташована на березі заливу Комфортна альтанка місткістю до 18 осіб. Обладнана мангалом та холодильником, є світло та розетки, до води 20 метрів. Для побутових умов є власний санвузол.
Ціна будні: 2000грн.
Ціна вихідні: 3000грн.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

ПОСЛУГИ БАНЩИКА

ПОСЛУГИ КУХАРЯ

Кальян

ОРЕНДА ЧОВНА

НАБІР ДЛЯ ЛАЗНІ

посуд і мангал

ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ І ПЕРЕБУВАННЯ В ЛАЗНІ

Мінімальний час користування - 2 години.

Бронювання відбувається після передплати. Передплата за 1 годину.

Клієнт зобов'язаний залишити лазню після закінчення сеансу. За перевищення часу перебування в лазні вноситься доплата як за повну годину перебування.

Час початку сеансу починається з заброньованого часу, а не по прибуттю клієнтів.

Клієнт може продовжити час перебування в лазні, сповістивши про це адміністратора і сплативши наступну годину, якщо час подальшого сеансу залишається вільним.

Зменшити кількість заброньованих годин неможливо. Ви можете піти раніше, але гроші за невикористаний вами час не вертаються.

Передплату можна перенести на наступний сеанс, якщо клієнт попереджає про це заздалегідь (мінімум за 2 доби). Якщо клієнт не приходить на заброньований час чи пізно повідомляє про своє не прибуття (після 48 годин до свого сеансу), передплата не повертається.

Заборонено: паління, кавове/медове/шоколадне скрабування та обгортування в парній.

ЗРУЧНЕ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ В МЕЖі МІСТА

м. КИЇВ, вул. ПРИРІЧНА 32